Video Prodüksiyon

Yüksek Çekim Gücüyle Markanıza Odaklanıyoruz

page-thumb
Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Konsept geliştirme, proje yönetimi, yönetmenlik hizmeti, hava çekimi , kurgu ve post prodüksiyon ihtiyaçlarınızın tamamına yanıt veriyoruz.

2D & 3D Animasyon

2D & 3D Animasyon

Animasyon filmleri markanızın çalışma prensiplerini ve sunduğu ayrıcalıkları potansiyel kitleye direkt olarak iletebilme hususunda büyük rol oynar.

Sosyal Medya Prodüksiyonu

Sosyal Medya Prodüksiyonu

Etkili ve efektif sosyal medya videoları sayesinde markanızı youtube, igtv ve tüm sosyal mecralarda doğru hedef kitle ile buluşturuyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

İster bir ürününüzü tanıtmak için ürün çekimine ihtiyacınız olsun ister çok büyük ölçekli işletmeniz için bir imaj çekimine.. Her aşamada özenle hizmet veriyoruz.

Video İçerik Pazarlama

Dijitalde Marka ve Ürün Öykünüzü Görselleştiriyoruz.

Firmanızın tanıtım filmi prodüksiyonu etkinlikleriyle kitleleri üzerinde kalıcı bir etki yaratması hiç de zor değil.

Çünkü biz, sizin için kurgulanmış animasyonlarla desteklenmiş dinamik video içerikler geliştiriyoruz. Müşterilerinizle sıradan bir iletişim kurmak yerine, markanızın öyküsünü kurguluyor ve ürün, hizmet tanıtımlarınız için işlevsel video film ve motion grafikler tasarlıyoruz. Böylece, tanıtım faaliyetlerinizin görsel kurgusunu markanızla özdeşleştiriyoruz. Dijital iletişiminize farklı bir boyut katan tanıtım filmleri, video çekimleri, motion grafik tasarımlarıyla marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Video İçerik Pazarlama