Servisler

Yeni Nesil
dijital pazarlama çözümleri

page-thumb
Uzmanlığımız

Her Dijital Mecradan İlham Alıyoruz

Dijital Uzmanlık

Markalarımıza dijital mecralarda, değişen dinamiklere uygun şekilde; stratejik marka konumlandırması, içerik üretimi ve kreatif tasarım yapıyor,dijital pazarlama ve video prodüksiyon çözümleri üretiyoruz.

Uzmanlığımız

Günümüzün dijital dinamiklerinden geri kalmayın! Doğru strateji ve doğru hedefleri kreatif bir bakışla birleştirerek dijital mecralarda fark yaratıyoruz.

Dijital pazarlama

Dijital pazarlamaya nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Voltera ihtiyaçlarınızı tespit ederek, size en uygun çözümleri etkili bir şekilde sunar.

about
Servisler

Neler Yaparız

title
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Markanıza uygun dijital stratejiyi geliştiriyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Stratejiye uygun olarak topluluk yönetiminizi yapıyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO Optimizasyonu

Sektördeki deneyimimizle size en uygun SEO optimizasyonunu sunuyoruz.

Video Pazarlama

Video Pazarlama

Harika senaryolar üretiyor ve filmlerinizi kurguluyoruz.

E-Bülten

Takipte Kalın

Çözümlerimiz

Markanızı Büyütecek Size Özel Çözümlerimiz Var

title
İçerik Pazarlaması
İçerik Pazarlaması

Dijital Dünyanın Olmazsa Olmazı İçerik

shape

Markanız için kalıplaşmış, sürekli birbirini tekrar eden ezber cümlelerle değil, deneyimli metin yazarı ekibimizle dijital dünyanın gerçeklerine uygun ve gereklilikleri doğrultusunda içerikler üretelim.

Dijital Reklam
Dijital Reklam

Voltera ile Dijital Reklamın Gücünü Keşfet

shape

Voltera için dijital reklam sıradan bir iş değildir. Reklam çalışmalarına başlamadan önce reklam verenin isteklerini kendi kurumsal yapısı içerisinde değerlendirip, dijital reklamı yapılacak marka, işletme, ürün, hizmet ya da kurumla ilgili dijital durum analizi yapıyoruz. Bu analizde ürün, hizmet, işletme ya da markanın üstün ve zayıf yönleri, pazar içerisindeki konumu, rekabet koşulları, hedef kitlenin özellikleri ve reklam verilecek mecraları belirliyor etkili reklam kampanyaları geliştiriyoruz.

Kreatif Tasarım
Kreatif Tasarım

Kreatif Tasarım Markanıza Kimlik Katar

shape

Kreatif tasarımcıların ihtiyaçların sadece görselliği ile değil tüm yönleri ve hedefleriyle sürece dahil olması gerektiğine inanırız. Kreatif yaklaşımımız ile son teknoloji ve tasarım yaklaşımlarını kullanarak kalıplaşmış fikirlerin dışında bir yol izleriz. Markalarımızın hedef kitlesiyle dijital alanda buluşturan tasarımlar üretiriz. Bazen bir web sitesi, kurumsal kimlik, bazen sosyal medya bazen de markanızın reklam kampanyaları için mecralara özel kreatif ve dijital tasarımlar üretiyoruz.

Seo Çözümleri
Seo Çözümleri

WEB Sitenize trafik kazanmanızı sağlayacak SEO Stratejileri üretiyoruz.

shape

WEB arama motorlarında üst sıralarda bulunmak markalar için prestij ve yatırım getirisi artıracak bir özelliktir. Arama motoru optimizasyonu SEO çalışmaları web sitenizin tüm sayfalarında Kalite Puanlarını artıracağı için dijital kampanyalarınızın tümünde maliyet fiyatlarını aşağı çekme avantajı sağlar. SEO, markanızı arama motorlarında arayan potansiyel müşterilerinizin direkt olarak sitenize ulaşmasını sağlar. Başta Google arama motoru optimizasyonu ile aramalarda siteniz üst sıralarda bulunur. Marka ve PR iletişiminde pozitif etkiler doğurur. Daha fazla kitleye ulaşıp, sitenizin gelirlerini artırır. Anahtar kelime analizi, hedef kitle analizi ile web sitesi alt yapısını ve kullanıcı deneyimini ölçümleyerek, arama sonuçlarında doğru hedef kitle ile buluşmanızı sağlayalım.

Yazılım Geliştirme
Yazılım Geliştirme

Yazılımınızı biz geliştirelim siz işinize odaklanın!

shape

Web ve yazılım teknolojilerinin doğru entegrasyonu markanın dijital dünyadaki amacını gerçekleştirmesinde ve sadakat sağlayarak pazardaki rekabet gücünü artırmasında önemli bir rol oynamaktadır. Ölçümleme ve optimizasyon süreçlerini pürüzsüz işletebileceğimiz web siteleri, e-ticaret entegrasyonları, yazılımlar, kampanyalaştırma süreçlerinde doğru iç görüyü bulmamızı sağlıyor. Dijital Projeye özel teknolojik araçlar ve sistemler geliştirerek, markalarımıza özel dijital yaklaşımlar sunmayı önemsiyoruz.

Video Prodüksiyon
Video Prodüksiyon

Tanıtım filmleri ile kitlenizi ekrana bağlayın.

shape

Video içerik üretimi, hava çekimleri ve prodüksiyon alanında verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza başarılı video filmler üretmekteyiz. Voltera ile video iletişiminizi zenginleştirmeye hazır mısınız? İster hizmetinizi tanıtmak için kısa bir animasyon filmine ihtiyacınız olsun ister çok büyük ölçekli fabrikanız için bir tanıtım filmine.. Her aşamasını planlıyor, çekimlerini yapıyor ve özenle kurguluyoruz.