Hakkımızda

Videonun gücünü
birlikte keşfedelim.

page-thumb

Voltera Dijital

Voltera Digital tam kapsamlı çekim ve post prodüksiyon firması olarak kurumların her türlü video film görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmaktadır.

Film

Belgesel

Sanal Gerçeklik

Animasyon

Fotoğraf

Seslendirme

Her türlü dijital formatta yayın mecralarına yüksek kalite çekim ve montaj tekniklerini etkili hikayesel anlatımlarla buluşturan şirketimiz reklam videoları, tanıtım filmleri, belgesel, sosyal medya filmleri, video klip, youtube videoları ve seslendirme çalışmalarını profesyonel bir şekilde sizlerle buluşturuyor.


Görselleri dijitalleştirme alanlarında uzmanlaşmış voltera ekibi, metin yazarlığından, mekan seçimlerine, yaratıcı video üretiminden, storyboard, seslendirme sanatçılarının belirlenmesine kadar her türlü prodüksiyon öncesi, prodüksiyon çekim ve post prodüksiyon hizmeti vererek, her türlü görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Yaratıcı ekibimiz sayesinde hızlı ve etkili çözümler geliştirmekle beraber, görsel içeriklerin mecrası ne olursa olsun, sinema, youtube, festival, TV, kurumsal iletişim, imaj, lansman ve kurumlar arası ürün tanıtımları dahil her türlü videoyu müşterilerine özel üretmektedir.

experience
Bir projen mi var ?

Bizimle
iletişime geç